Fashion

Fenomén, ktorý nikdy nevyjde z módy. Body na šport i do spoločnosti

angelina litvin 780x520 1

Nenahraditeľná výbava každej športovkyne

Vrchol popularity dosiahlo body v 80. rokoch minulého storočia, kedy sa bežne nosilo bez zakrytia spodnej časti aj ako každodenná móda do ulíc. Dodnes v bodoch vystupuje takmer na všetkých koncertoch napríklad speváčka Beyoncé. Ale zo všetkého najviac sa body ujalo ako športový odev. Zaslúžene – nielen pre svoj sexy vzhľad, ale i pre svoju praktickosť a pohodlnosť. S bodmi všetko drží na svojom mieste. Môžete byť pokojne hlavou dole a nikdy sa vám nič nevyhrnie.

TIMME dámské body s rukávem na stojící ženě

Nadčasová elegancia

Pôvodne pritom body vzniklo ako spodné prádlo, ktoré drží pančuchové nohavičky.  Aj to z nich dodnes robí praktický základ šatníka: bezchybne sa hodí k sukniam všetkých dĺžok. Môžete zabudnúť na zhrňovanie siloniek, vďaka body je ich nosenie ešte o niečo príjemnejšie.

Ďalším kúzlom bodyčka je, že i pod sukňou, nohavicami alebo kraťasmi ostáva perfektne napnuté a ubtiahnuté, a to i v oblasti okolo pása. Tým sa diametrálne odlišuje od všetkých tričiek, tielok alebo blúzok. Navyše môžete nosiť nielen klasické letné tielkové body, ale taktiež varianty s dlhými rukávmi alebo rolákom.

Dajú sa skombinovať so všetkým a to im dodáva francuzsky šarm. Každopádne sa vo svete rozšíril aj francúzsky názov: léotard alebo justeaucorps. Každá elegantná žena vie, aký je tento kúsok odevu nenahraditeľný.

Náš tip: Vyzkúšajte body značky TIMME, ktoré vás v žiadnom prípade nesklame.

TIMME dámské rolákové body na sedící ženě

Body Tímey Trajteľovej

Pekným príkladom je viacnásobná majsterka sveta a Európy v bikini fitness Tímea Trajteľová. Táto mladá pôvabná Slovenka sa vďaka svojim úspechom stala tvárou mnohých svetových fitness značiek. Nazbierala tak bohaté skúsenosti, z ktorých sa zrodil nápad založiť si vlastnú značku – a tak vzniklo TIMME. Na eshope TIMME nájdete výber základných, minimalistických a krásnych bodov, ktoré by vám nemali uniknúť.

body 400x600 03

Autor: Kateřina Hájková

homepage banner TIMME Body 2022 1024x500 v01 SK 3
Comments

There are no comments yet.

Napíš komentár