DÁVAME ĽUĎOM SILU
PLNIŤ SI SNY

arrow

TIMME budujeme spoločne

TIMME je nová, rýchlo sa rozvíjajúca značka na česko-slovenskom trhu, za ktorou stojí tím odhodlaných a šikovných ľudí. Všetci sa vzájomne dopľňame, sme perfekcionisti a máme rovnaké hodnoty, čo nám umožňuje vyvíjať produkty, ktoré máte tak radi.

O TIMME

TIMME vzniklo na začiatku roku 2020 na podnet fanúšikov zakladateľky Tímei Trajteľovej, ktorá je najsledovanejšou fitness osobnosťou v rámci Slovenska a Českej republiky.

Naša značka vznikla s filozofiou vytvárať svojim zákazníkom jedinečné veci a produkty. Chceme prebudiť všetky Vaše zmysly a hýčkať si Vás, pretože vo svete plnom výnimočných ľudí a dokonalých vecí občas zabúdame, že aj my sami sme neobyčajní a zaslúžime si len to najlepšie.

Podporujeme ľudí v plnení svojich snov po vzore zakladateľky Tímei, ktorá sa z obyčajného dievčaťa vďaka svojmu odhodlaniu stala svetoznámou fitness pretekárkou a dnes si plní sen o vlastnej značke.Tímea Trajteľová
Zakladateľka a výkonná riaditeľka

26-ročná Tímea Trajteľová, pôvodom Slovenka, sa preslávila vo svojich 18-tich rokoch, kedy odštartovala úspešnú kariéru v kategórií bikini fitness.

Od začiatku svojej športovej kariéry sa zaradila medzi svetovú špičku uznávaných pretekárok a zároveň sa tešila narastajúcej obľúbenosti verejnosti, čomu nasvedčovali počty fanúšikov na sociálnych sieťach.

Tímea Trajteľová je viacnásobná majsterka sveta, viacnásobná majsterka Európy a víťazka prestížnych svetových, ale aj domácich majstrovských súťaží. Spojenie úspechov na súťažnom pódiu spolu s jej vplyvom na fanúšikov sociálnych sieti vykreovalo z Tímei atraktívnu a mienkotvornú osobnosť, ktorá sa stávala tvárou svetových fitness značiek

Vďaka testovaniu rôznych značiek a skúsenostiam, ktoré Tímea v rámci svojich spoluprác nazbierala, sa začal rodiť nápad o vlastnej značke, ktorý podnietili a vrelo privítali fanúšikovia tejto obľúbenej osobnosti. Medzi prvé produkty, ktoré TIMME vyrobilo patrili športové pomôcky, ktoré sa po uvedení do predaja okamžite vypredávali. V priebehu roka 2020 TIMME vyprodukovalo niekoľko úspešných limitovaných edícií pomôcok na cvičenie, fitness oblečenie a luxusné letné plavky.

Dnes TIMME pripravuje svoje prvé ucelené kolekcie športového a voľnočasového oblečenia, letných plaviek, spodného prádla, výživových i kozmetických doplnkov ako aj ďalšie portfólio výrobkov.

V priebehu najbližších troch rokov sa bude TIMME sústrediť na rozširovanie produktových kategórií a postupnú expanziu do celého sveta.

Ivana Sydorová
E-commerce manažér

Ivana je súčasťou TIMME takmer od jeho vzniku.

Kým sa TIMME nerozrástlo do dnešných rozmerov, bola Ivana zodpovednou osobou, ktorá sa starala o celý showroom, kde s láskou balila objednávky, starala sa o expedíciu a komunikovala so zákazníkmi. Aktuálne Ivana dohliada na náš IT tím, kontroluje, či stav skladu zodpovedá ponuke na e-shope, stará sa o legislatívu produktov a naďalej dohliada a je zodpovedná za zákaznícky servis.

Bc. Radka Papranec
Produktový manažér

Radka hľadá pre TIMME tých najlepších výrobcov po celom svete, stará sa o to, aby na našom sklade nič nechýbalo a aby sa naše portfólio rozširovalo podľa plánov, ktoré si určíme. Takisto zodpovedá za celý proces a kvalitu výroby.

Spoločne s Tímeou a celým tímom návrhárov, Radka všetky produkty testuje a pomáha doladiť každú vzorku do vysnívanej podoby.

MgA. Natalie Dufková
Fashion designérka

Natalie je absolventkou Vysokej školy uměleckoprůmyslové v Prahe a je jednou z troch našich návrhárok. Natalie tvorí najväčšiu časť portfólia TIMME a pri svojej práci uplatňuje všetky doteraz nazbierané skúsenosti, či už zo štúdia, alebo pracovnej stáže v Japonsku.

S Tímeou konzultuje všetky jej nápady a následne spracováva skice do digitálnej podoby, hľadá najvhodnejší materiál a vytvára produktové prototypy pre výrobu. Všetky produkty pred spustením výroby s Tímeou ladí, kontroluje a testuje tak, aby vznikol perfektný finálny produkt.

Proč si vybrat TIMME?

Sme prémiová značka voľnočasovej a športovej módy, dávame si záležať na detailoch, ktorými sa odlišujeme.

jedinečný príbeh

My všetci sme TIMME. Do vývoja produktov radi zapájame svojich zákazníkov, ktorých podporujeme v plnení vlastných snov podľa vzoru Tímei, ktorá sa vďaka svojmu odhodlaniu obyčajného dievčaťa stala svetoznámou fitness pretekárkou a dnes si ďalej plní sen, sen o vlastnej značke a podnikaní.

unikátny štýl a funkčnosť

Vďaka skúsenostiam Tímei a vlastnému tímu dizajnérov vyvíjame produkty, ktoré spĺňajú všetky funkčné požiadavky, majú perfektný strih a príjemný materiál, vďaka čomu veci po oblečení pôsobia „ako druhá koža“. Toto všetko nájdete v unikátnom štýlovom prevedení tak, aby ste v našom oblečení určovali módne trendy.

kvalita

Na výrobu našich produktov používame len overené suroviny a prémiové materiály.

luxusné balenie

Naše produkty balíme do luxusného obalu. Radi si svojich zákazníkov hýčkame a chceme, aby pre nich bolo rozbaľovanie TIMME produktov jedinečným zážitkom.

osobný prístup

Snažíme sa vám poskytnúť najlepší možný zákaznícky servis, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou jedinečného nákupného zážitku.

“TIMME nie je len obyčajnou značkou športovej a voľnočasovej módy, je to životný štýl. TIMME je fitness, šport, kondícia a zdravie. TIMME je exkluzívna móda a maximálna funkčnosť. Súčasťou TIMME si aj Ty – silná a jedinečná osobnosť so svojimi snami, ktorá nám pomáha písať tento neuveriteľný príbeh.“