O značke TIMME

Prémiová móda na šport a voľný čas

O ZNAČKE TIMME


Značka TIMME bola založená v roku 2020 Tímeou Trajteľovou, ktorá ako 18-ročná odštartovala úspešnú kariéru v bikini fitness a stala sa v tejto kategórií jednou z najuznávanejších športovkýň sveta. Ako profesionálna športovkyňa spojila Tímea svoju lásku k móde s vášňou pre fitness a vytvorila krásne, kvalitné a funkčné kúsky pre rôzne typy ženských postáv. Ďalším jej cieľom bolo od začiaktu poskytnúť zákazníkom nákupný zážitok, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému v športovom segmente. Značka TIMME sa v krátkom čase stala úspešnou na trhu a to predovšetkým vďaka jedinečným dizajnom, vysokokvalitným materiálom ale aj zásluhou detailne premysleného a luxusného balenia každého produktu. 
 
Po úspešnom uvedení prvých kolekcií značky TIMME všetky objednávky balila Tímea sama. Postupne však pribúdali ďalšie a ďalšie a do procesu sa zapájala celá rodina. Malý srdcový projekt, ktorý chcela spravovať sama z domova, však po zaplnení tretieho prenajatého skladu a zhruba polroku práce, ktorú robila bez oddychu dňom i nocou, narastal. Vtedy pochopila, že sa musí prestať báť a začať budovať firmu dnešných rozmerov.
 
Nasledovalo prvé rozširovanie tímu a prvé sťahovanie do väčších skladových priestorov, ktoré značka TIMME prerástla v priebehu ďalších 7 mesiacov. To čo začalo ako malá domáca firma, smerovalo k úspešnej značke fitness a volnočasového oblečenia so skladovými priestormi o kapacite 55 000 kusov. Založila a vlastní ju žena s neutíchajúcou potrebou tvoriť neustále prepracovanejšie, nápaditejšie, kvalitnejšie a inovatívnejšie produkty.  

"Každý kúsok značky TIMME tvoríme od základov s ohľadom na rôzne typy ženských postáv s tímom dizajnérov v Českej republike. Náš tím pracuje mesiace a niekedy aj roky pri zdokonaľovaní každého kúsku, ktorý zaradíme do ponuky a to s cieľom, aby sa naše zákaníčky cítili sebaisto, krásne, pohodlne a pripravené prijať a zdolať každú výzvu, ktorá im príde do cesty."


FILOZOFIA TIMME

Ži naplno, ži život, v ktorom si plníš svoje sny! Prekonávať životné prekážky a nájsť si svoje miesto vo svete nie je nikdy jednoduchá úloha. Štýl obliekania je spôsob, ako povedať kto sme, bez toho, aby sme museli prehovoriť. Zrkadlí auru osobnosti, to ako sa cítime, ale aj to ako na druhých ľudí pôsobíme. Zakaždým, keď si oblečiete TIMME, chceme, aby ste sa cítili ako svoja najlepšia verzia. Sebavedomá a ženská. Našou najväčšou múzou je ženské telo a jeho krivky. Chceme Vám dopriať maximálny komfort, prémiovú kvalitu a nadčasovú módu, ktorá Vám dodá sebavedomie a podčiarkne Vašu osobnosť. Chceme vo Vás umocniť luxusný nákupný zážitok a to nielen samotným balením produktov ale aj signifikantnou kvetinovou vôňou značky TIMME. Nechajte sa nami rozmaznávať pocitom luxusu, komfortu a ženskosti.


V ČOM JE TIMME JEDINEČNÉ?

  • Sme prémiová značka, ktorá svojich zákazníkov rozmaznáva výnimočným nákupným zážitkom, luxusným balením a signifikantnou vôňou

  • Prinášame prémiové a technologicky prepracované produkty vo vlastných unikátnych strihoch a dizajnoch 

  • Používame inovatívne technológie a vyvýjame vlastné materiály, ktoré zrkadlia kvalitu, pohodlie, ženskosť a funkčnosť

  • Šetrnost životného prostredia - až 90% našej ponuky tvorí seamless oblečenie, ktoré sa tká na špeciálnom stroji z jediného kusu látky, čo eliminuje odpadový materiál bežne vznikajúci pri výrobe oblečenia

  • Prozákaznícka a priateľská zákaznícka starostlivosť 


NAŠE SLUŽBY

Až 30.000+ produktové skladom
Všetky produkty, ktoré si môžete zakúpiť na našom e-shope sú skladom, pripravené k okamžitému odoslaniu

Rýchle odoslanie
Väčšinu zásielok odosielame do 24h od objednania

Zákaznícka podpora
 Priateľský a prozákaznícky servis je to, čo z nás robí Vašu obľúbenú značku TIMME

Overený e-shop
Viac ako 40.000+ spokojných zákazníkov

Doručenie domov alebo na výdajné miesto
Nakupujte z pohodlia domova a nechajte si zaslať balíček, kde Vám to najviac vyhovuje  
Užívatelsky prívetivý e-shop
Nakupovať u nás môžete na pár klikov. Nueustále sa snažíme celý nákupný proces zjednodušiť a web inovovať

Doručujeme do viac než 20 štátov sveta 
Ak by ste si priali zásielku doručiť do inej krajiny, napíšte nám


 

ZAKLADATEĽKA TIMME

Tímea Trajteľová

 
„Vnímam každú ženu ako jedinečnú osobnosť, od kriviek jej tela až po výzvy s ktorými sa v živote stretáva. Ženy sú úžasné bytosti... Často nás vykresľujú ako nežnejšie pohlavie, ale štúdie preukázali, že máme vyššiu toleranciu bolesti ako muži, žijeme dlhšie ako muži, sme nositelkami života, obetavo a láskyplne sa staráme o svojich blízkých, no na druhej strane sme schopné riadiť multimiliónové spoločnosti a dokonca aj krajiny. Práve ženy sú mojou näjvačšou inšpiráciou a preto prostredníctvom TIMME tvorím s láskou módu, ktorú sama ako žena milujem. Verím, že pomocou svojej značky napomôžem nejednej žene cítiť sa sebavedomo, silne a vnímať denne svoju krásu a hodnotu.“
.

NAŠA MISIA

Našim najväčším poslaním je vyrábať kvalitnú prémiovú módu, ktorá sa vyznačuje minimalististickým štýlom, ženskosťou, unikátnou možnosťou kombinovať jednotlivé kúsky medzi sebou, vytvárať jedinečné outfity nielen na šport, ale aj trendové voľnočasové oblečenie, či oblečenie do mesta a práce.

NADŠTANDARDNÁ ZÁKAZNÍCKA STAROSTLIVOSŤ

So svojimi zákazníkmi si budujeme vrelý, až osobný vzťah a rozmaznávame ich výnimočným nákupným zážitkom. Toto je naše poslanie, vízia aj celá podstata značky TIMME.

NÁŠ PRÍSTUP

Chceme, aby sa naši zákazníci cítili výnimočne a chceme im dopriať luxusný nákupný zážitok. Našim cieľom je vyvolávať euforické pocity ako „Wow, to je niečo, čo som ešte v živote nezažila!“. Nákupom v TIMME chceme uspokojiť všetky zmysli: hmat, čuch, zrak. Jednoducho sa snažíme priblížiť najvyšším štandardnom luxusu za dostupné ceny.

VÝNIMOČNÝ NÁKUPNÝ ZÁŽITOK

Prebúdzame všetky zmysly - luxusný nákupný zážitok umocňujú na dotyk extrémne príjemné materiály a samotné balenie produktov so signifikantnou kvetinovou vôňou THE NINE.

Ak smiem hovoriť za celý svoj tím, tešíme sa na ďalšiu prácu v nasledujúcich rokoch. Aj naďalej sa budeme sústrediť na malé detaily, ktoré na TIMME milujete a posúvať úroveň našej tvorby ďalej a ďalej. V mene celého tímu Vám ešte raz ďakujem za podporu a prejavenú priazeň. Zostaňte s nami aj naďalej, buďte súčasťou komunity značky TIMME a my Vám sľubujeme, že najbližšie roky budú stáť za to!

Natálie Dufková

Fashion Designer

Marek Holub

Project manager

Kristína Dúhová

Fashion Designer