O nás

TIMME je nová, rýchlo rastúca a obľúbená značka zákazníkov v Českej republike a na Slovensku.

 
Záleží nám na kvalite, estetike a funkčnosti. Dbáme na detaily, sledujeme módne trendy, vzdelávame sa a vyvíjame vlastné strihy a materiály. Úroveň našich produktov závisí predovšetkým od kvality technológií a preto používame len tie najlepšie. Všetky naše produkty navrhujeme s láskou v Českej republike.
Značka TIMME vznikla v roku 2020 ako reakcia na silný dopyt fanúšikov najsledovanejšej osobnosti fitness na Slovensku a v Českej republike Tímey Trajtelovej.

FILOZOFIA TIMME 

Vytvárame veci, ktoré ženám pomáhajú dosiahnuť ten najtrendovejší vzhľad, tvarujú siluetu a zároveň poskytujú pohodlie, či už pri cvičení alebo bežnom živote.
Naša značka bola vytvorená s filozofiou vytvárať jedinečné veci a produkty pre našich zákazníkov. Chceme prebudiť všetky vaše zmysly a rozmaznávať vás, pretože vo svete plnom výnimočných ľudí a dokonalých vecí občas zabúdame, že aj my sami sme výnimoční a zaslúžime si len to najlepšie.

PODPORUJEME ĽUĎOM V PLNENÍ ICH SNOV

 
Podporujeme ľudí v plnení ich snov po vzore zakladateľky Tímei, ktorá sa vďaka svojmu odhodlaniu stala z obyčajného dievčaťa svetoznámou fitnesskou a dnes si plní sen o vlastnej značke.

TIMME JE ŽIVOTNÝ ŠTÝL

 
TIMME nie je len obyčajná športová značka alebo móda, je to životný štýl. TIMME je o kondícii, športe, forme a zdraví. TIMME je exkluzívna móda, ktorá poskytuje maximálnu podporu a funkčnosť.
 

V ČOM SME JEDINEČNÍ?

  • TIMME PREDSTAVUJE JEDINEČNÝ MÓDNY ŠTÝL TÍMU SVETA TÍMEA TRAJTEĽOVÁ
  • VŠETKY NAŠE PRODUKTY NAVRHUJEME V ČESKEJ REPUBLIKE
  • VYTVÁRAME STRIEHOV NA MIERU, ktoré zaručene vytvarujú siluetu
  • POUŽÍVAME INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE A VYVÍJAME VLASTNÉ PRÉMIOVÉ MATERIÁLY
  • NAŠE PRODUKTY POSKYTUJÚ MAXIMÁLNY KOMFORT, PODPORU A FUNKČNOSŤ
  • PODROBNOSTI SÚ PRE NÁS DÔLEŽITÉ
  • LUXUSNÉ BALENIE PRE komplexný zážitok z nakupovania
  • VIP ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Odporúčané služby
Rýchle odoslanie
Väčšinu zásielok odosielame na druhý deň od objednania
Zákaznícka podpora
Kvalitná zákaznícka podpora a zákaznícky servis je to, čo nás robí TIMME
Overený e-shop
Už v prvom roku viac ako 10 000 spokojných zákazníkov
Donáška domov
Nakupovanie z pohodlia domova
Užívatelsky prívetivý
Nakupovať u nás môžete na pár klikov
Celosvetové doručenie
Môžeme poslať tovar do celého sveta
ZAKLADATEĽKA TIMME
Timea Trajtelová
TIMME vznikol začiatkom roka 2020 na návrh fanúšikov Tímey Trajteľovej, najsledovanejšej osobnosti fitness v Českej republike.
 
27-ročná Slovenka Tímea Trajteľová sa preslávila už ako 18-ročná, keď odštartovala úspešnú kariéru v bikini fitness. Od začiatku svojej športovej kariéry sa stala jednou z najuznávanejších súťažiacich sveta a na sociálnych sieťach sa tešila rastúcej obľube verejnosti u čoraz väčšieho počtu fanúšikov.