Filozofia značky D.N.A

D.N.A prináša exkluzívne snúbenie pohodlia a autenticity, zhmotnenie fantázie a túžby, byť videný a cítiť sa pri tom skvele. Móda, ktorú nosíme nás definuje, nabíja energiou a sebavedomím. Našim cieľom je, aby ste sa každé ráno tešili na svoju cestu životom. Oblečte si kúsky značky D.N.A a buďte neprehliadnuteľní. Sebaistota je sexy!

„Chceme, aby ste boli vidieť a cítili sa vo svetle pozornosti ako ryba vo vode.“

CÍŤ SA SEBAVEDOMO

Farby až magicky pozitívne pôsobia na psychiku človeka. Zasiahni zrenicu každého, kto Ťa stretne tým, že ho oslníš. Rozžiar každé miesto, ktorým prejdeš. Zdravé sebavedomie je sexy, povrchná krása je klišé.

ODLÍŠ SA

S D.N.A si obliekaš temperament, nebojácnosť a jedinečnosť. V dnešnom svete sa často snažíme zapadnúť, vzdávame sa bez boja, pretože je to jednoduchšie a komfortnejšie. Mnohé naše rozhodnutia sú odsúvané, pretože vyžadujú odvahu. Odvahu riskovať a odlíšiť sa.

ZANECHAJ DOJEM

V živote to nie je len o tom prísť, zažiariť a odísť. Musíš zanechať dojem. Musí sa o Tebe hovoriť. Nedopusť, aby sa na Teba zabudlo. Zapíš sa do pamäti každému, kto Ti vkročí do cesty.

NAŠE HODNOTY

REBELSTVO

Máme radi slobodu a ignorujeme všeobecné normy. Radi šokujeme, vybočujeme a sme úprimní.

POHODLIE A FUNKČNOSŤ

Každý kúsok vytvárame od základov, pričom náš tím trávil mesiace, zdokonaľovaním každého kúsku s cieľom, aby si sa cítil/a sebaisto, pohodlne a bol/a pripravený/á prijať každú výzvu, ktorá Ti skríži cestu.

BUĎ VIDIEŤ

Farby až magicky pozitívne pôsobia na psychiku človeka. Zasiahni zrenicu každého, kto Ťa stretne tým, že ho oslníš. Rozžiar každé miesto, ktorým prejdeš. Zdravé sebavedomie je sexy, povrchná krása je klišé.

JEDINEČNOSŤ

Dávame priechod svojim emóciám, nie sme ako ostatní, nepodriaďujeme sa konvenciám alebo očakávaniam iných. Šokujeme, prekvapujeme a sme nepredvídateľní.

ZAKLADATEĽKY D.N.A

Sme dve ženy, Tímea a Aneta, ale neznášame, keď nám tak niekto hovorí. Áno! Našimi menami, takto hrubo! Anet a Tim, to znie lepšie. Sme tím, sme stopercentne kompatibilné jednotky, pre módu dýchame a naše srdcia bijú v rovnakom rytme. Máme silne zakorenenú matricu DNA v textilnom vlákne. Textilné vlákno je dlhý útvar charakterizovaný ohybnosťou, jemnosťou,... Hm, toto asi nikoho nezaujíma, čo?
Tak stručnejšie - milujeme módu, milujeme ľudí a milujeme, keď ľudia milujú módu. Netvoríme oblečenie, tvoríme štýl, ktorý Vás chceme naučiť sebavedomo nosiť! Sme predurčené ľuďom hovoriť, čo majú nosiť a zbožňujeme, keď nás počúvajú a vďaka tomu im to sakramentsky pristane!

Aneta Chovanová

Nápad vytvoriť značku je dlhodobou myšlienkou, ktorú nebolo až také ľahké zhmotniť. Píše sa rok 2019 a ja nemám čo na seba. Je veľa pekných kúskov, ale nikdy som nepocítila dokonalý match. Stále mi niečo vadilo alebo nesedelo. Nekvalitný materiál, presvitanie, strih alebo farby. Roky som nakupovala niečo, o čom som si myslela, že je aspoň 8/10, zabralo to akurát miesto v šatníku a často stálo aj nemalé peniaze. Rozhodla som sa, že si vytvorím svojich 10/10 sama, ale ako? V Čechách som sa nedopracovala k dielni, kde by boli schopní uspokojiť moje prania a očakávania v súvislosti s materiálom, technológiou spracovania či množstvami produktov… Stále som niekde začínala a končila. Nebola som schopná dotiahnuť to dokonca, pretože pri každom úspešnom projekte potrebuješ mať match aj s ľuďmi. Píše sa rok 2023 a do cesty mi vstupuje niekto, kto to celé rozhýbe a zhmotní moje očakávania a priania. Moja parťáčka Tim. Vedeli sme o sebe dlhé roky, ale nikdy by nás nenapadlo, že nakoniec skončíme ako kolegyne, spoločníčky a kamarátky. Stretnúť niekoho sebe tak podobného a zároveň iného, ktorý vnesie do mojich myšlienok a nápadov systém... všetko zrazu začalo dávať zmysel a bol to jasný jackpot. Je to úžasná a inšpiratívna žena a ja som hrdá, že stojím po jej boku a spolu vytvárame niečo unikátne. Rozhodli sme sa počúvať nielen našu intuíciu, ale hlavne Vás. Chceme na kolekciách pracovať s Vami, vnímať Vaše prania a pocity. Sme pripravené na kopec „prúserov“, ktoré vyriešime s gráciou a pro-klientsky, ale aj na všetky krásne úspechy. Tešíme sa na spoločnú cestu s Vami, tešíme sa na prekážky, čo nás posunú vpred, pretože s každou z nich sa budeme stávať lepšími a odhodlanejšími.

Viac o Anet

Tímea Trajteľová

Ako bývalá profesionálna športovkyňa som spojila svoju lásku k móde s vášňou pre fitness a v roku 2020 vytvorila značku TIMME, ktorá sa vyznačuje minimalistickým štýlom, kvalitnými a funkčnými kúskami vhodnými na rôzne typy ženských postáv k športovým aktivitám ale aj na voľný čas. Ako roky plynuli, mala som stále väčšiu chuť dizajnérsky sa vyblázniť, otvoriť dvere novej inšpirácií, ukázať čo všetko sme s mojim tímom schopní vytvoriť a čo nie je možné ukázať pri tvorbe minimalistického štýlu. To, že sme sa s Anet v lete v roku 2023 ocitli v rovnakom čase, na rovnakom mieste s podobným cieľom bol asi osud. Úprimne si myslím, že niektoré osoby a stretnutia s nimi, máme vopred hlboko zakorenené vo svojej DNA. Taký pocit sme mali s Anet, keď sa všetky naše nápady spojili. Anet je energická a inšpiratívna žena so skvelým štýlom, ktorá Vám ostane v pamäti. Sme inšpiráciou jedna pre druhú a spoločne posúvame hranice nápadov, ktoré tvoria nebojácnu a originálnu tvorbu značky D.N.A.

V dnešnom svete sa často snažíme zapadnúť, vzdávame sa bez boja, pretože je to jednoduchšie a komfortnejšie. Mnohé naše rozhodnutia sú odsúvané, pretože vyžadujú odvahu. Odvahu riskovať a odlíšiť sa. My sme tú odvahu mali a značka D.N.A je pre nás možnosť dopriať Vám trochu tej energie, sebavedomia a jedinečnosti prostredníctvom kvalitných kúskov, v ktorých Vás určite nikto neprehliadne.  

Viac o Tim