TIMME HOUSE

SHOWROOM

Nájdete nás na golfovom ihrisku

TIMME house je súkromný, rodinný, pohodový, multifunkčný, ale aj exkluzívny, komerčne nabombený dom, kde vzniká všetko, čo predstavuje TIMME. Prostredníctvom našich zdieľaných videí Vám umožňujeme nahliadať do vnútra diania, vďaka čomu budú niektoré časti TIMME house-u našim zákazníkom dôverne známe už pri prvej návšteve. Dúfam, že navštíviť TIMME house bude zážitok sám o sebe. 

Dúfam, že navštíviť TIMME house bude zážitok sám o sebe. 

Timea o TIMME house

Mojou dlhoročnou víziou bolo, vytvoriť špeciálne miesto, ktoré bude srdcom celej značky TIMME. Miesto, kde sa môžeme stretávať a cítiť uvoľnene. Miesto, ktoré bude zázemím pre našich zamestnancov, tvorcov nášho obsahu a zároveň bude prístupné aj našim zákazníkom.

Som veľmi rada, že som sa rozhodla pre realizáciu showroomu práve s Evkou a Michalom, ktorí stoja za MSinDesign. Evka si so záujmom vypočula moje vízie o TIMME house, precítila môj štýl a prostredníctvom vizualizácií vytvorila nádherný projekt, ktorý som si hneď zamilovala. Vďaka Michalovi, ktorý všetko vyrobil sa na mieru, sa mu podarilo preniesť návrhy 1:1 do finálnej podoby TIMME house-u.

Moja spokojnosť ma priviedla k myšlienke, že by som sa pri tejto príležitosti rada poďakovala Evke a Michalovi za ich svedomitú a dokonale odvedenú prácu. Zrealizovali nádherný showroom, ktorý aj vďaka ich rukopisu získal vlastnú jedinečnú atmosféru.

Zároveň, veľmi rada odporúčim ich kvalitné produkty našim zákazníkom, lebo verím, že práve kvalita a práca robená s láskou je to, čo všetci radi podporíme.

Spolupráca na spoločnom projekte nás natoľko zblížila, že sa Evka s Michalom rozhodli všetky kúsky nábytku a doplnkov z realizácie TIMME house zaradiť do ponuky e-shopu MSinDesign.

MSindesign

Oslovila nás poctivá ručná česká výroba kvalitného designového nábytku z materiálov – drevo a oceľ.

Dušou značky MSinDesign sú dvaja šikovní a zanietení mladí ľudia: Evka, ktorá tvorí návrhy nových kúskov podľa požiadaviek klienta a Michal, ktorý má na starosti samotnú zákazkovú výrobu na mieru.