TIMME HOUSE

 
 
Zakladateľka značky TIMME Tímea Trajteľová o TIMME house:
Mojou dlhoročnou víziou bolo, vytvoriť špeciálne miesto, ktoré bude srdcom celej značky TIMME.Miesto, kde sa môžeme stretávať a cítiť uvoľnene.Miesto, ktoré bude zázemím pre našich zamestnancov, tvorcov nášho obsahu a zároveň bude prístupné aj našim zákazníkom. 
TIMME house je súkromný, rodinný, pohodový, multifunkčný, ale aj exkluzívny, komerčne nabombený dom, kde vzniká všetko, čo predstavuje TIMME. Prostredníctvom našich zdieľaných videí Vám umožňujeme nahliadať do vnútra diania, vďaka čomu budú niektoré časti TIMME house-u našim zákazníkom dôverne známe už pri prvej návšteve.  Dúfam, že navštíviť TIMME house bude zážitok sám osebe. :-) 


Showroom realizovaný MSinDesign


Oslovila nás poctivá ručná česká výroba kvalitného designového nábytku z materiálov - drevo a oceľ.
Dušou značky MSinDesign sú dvaja šikovní a zanietení mladí ľudia: Evka, ktorá tvorí návrhy nových kúskov podľa požiadaviek klienta a Michal, ktorý má na starosti samotnú zákazkovú výrobu na mieru.

   
 
Zakladateľka TIMME Tímea Trajteľová o MSinDesign:
Som veľmi rada, že som sa rozhodla pre realizáciu showroomu práve s Evkou a Michalom, ktorí stoja za MSinDesign. Evka si so záujmom vypočula moje vízie o TIMME house, precítila môj štýl a prostredníctvom vizualizácií vytvorila nádherný projekt, ktorý som si hneď zamilovala. Vďaka Michalovi, ktorý všetko vyrobil sa na mieru, sa mu podarilo preniesť návrhy 1:1 do finálnej podoby TIMME house-u. 

Moja spokojnosť ma priviedla k myšlienke, že by som sa pri tejto príležitosti rada poďakovala Evke a Michalovi za ich svedomitú a dokonale odvedenú prácu. Zrealizovali nádherný showroom, ktorý aj vďaka ich rukopisu získal vlastnú jedinečnú atmosféru.
Zároveň, veľmi rada odporúčim ich kvalitné produkty našim zákazníkom, lebo verím, že práve kvalita a práca robená s láskou je to, čo všetci radi podporíme.   
Spolupráca na spoločnom projekte pre nás bola srdcová natoľko, že sa Evka s Michalom rozhodli všetky kúsky nábytku a doplnkov z realizácie TIMME house zaradiť do stálej ponuky e-shopu MSinDesign. 

Na stránke TIMME Showroom, ktorú nájdete v pätičke webu si môžete prezrieť, všetko čo máme v TIMME house-e. 
Ponuka MSinDesign je však omnoho širšia a veľmi zaujímavá, preto Vám odporúčam prejsť priamo na stránku našich partnerov https://www.msindesign.com

10% zľava s kódom: TIMME je Vám k dispozicií celoročne, ak by ste si chceli spraviť radosť a zároveň podporiť poctivého českého výrobcu.